4 باتری قابل شارژ باتری دوچرخه سواری

4 باتری قابل شارژ باتری دوچرخه سواری

سازگار با تمام چراغ Magicshine با پلاگین گرد 4 جدید سلول قابل شارژ قابل شارژ باتری سبک MJ-6116 است. این بسته باطری 4 سلولی بسیار متنوع است زیرا بیش از 4 ساعت زمان اجرا برای نورهای کوچکتر مانند MJ-900 و تقریبا یک و نیم ساعت بر روی یک لومن 3000 میلیمتری ...

چت کن

جزئیات محصول

سازگار با تمام چراغ Magicshine با پلاگین گرد 4 جدید سلول قابل شارژ قابل شارژ باتری سبک MJ-6116 است.

3.jpg

این بسته باطری 4 سلولی بسیار متنوع است زیرا بیش از 4 ساعت زمان اجرا برای نورهای کوچکتر مانند MJ-900 و تقریبا یک و نیم ساعت در یک لومن 3000 میلی متری بزرگ مانند MJ-906 فراهم می کند. با ظرفیت 5200 مگاهرتز از ظرفیت آن نیز 2 اتهام کامل در بسیاری از تلفن های همراه مدرن نشان می دهد.

5.jpg

خروجی 7.4V همانند MJ-6096 پیشین آن است، همانند مدار چند منظوره که عمر طول عمر باتری را افزایش می دهد و همچنین حفاظت بیش از حد، بیش از حد تخلیه و بیش از حد حرارت، اطمینان از استفاده امن و بالا عملکرد از چراغ های دوچرخه خود را.

2.jpg

در حال حاضر از طریق هر دو Magicshine دور شارژ پلاگین و میکرو USB قابل شارژ، ظرفیت فعلی باتری را می توان به راحتی با 3 چراغ نشانگر سبز بررسی شده است.

4.jpg

پورت سیلیکون ضد آب برای اتصال دهنده های جانبی شارژ به عنوان لوازم جانبی پیش فرض همراه با تسمه های نایلون برای بسته بندی باتری خود را در پایین لوله ارائه شده است.


Hot Tags: 4 سلول قابل شارژ باتری دوچرخه، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو