کلاه ایمنی MJ-898 با چراغ های عقب LED برای دوچرخه های جاده ساخته شده است

کلاه ایمنی MJ-898 با چراغ های عقب LED برای دوچرخه های جاده ساخته شده است

MJ-898 یک کلاه دوچرخه ای با چراغ های LED ساخته شده است. 350 چراغ جلو لومن وجود دارد برای روشن کردن مسیر خود را در حالی که نوبت Singals و چراغ عقب عقب وجود دارد برای اطمینان از شما در جاده ها توسط اتومبیل و دیگر دوچرخه سواران دیده می شود. شما با این کلاه ایمنی نیاز ندارید.

چت کن

جزئیات محصول

MJ-898 دارای 350 چراغ جلویی چراغ جلو، چراغ های سیگنال جانبی و نور ایمنی عقب است که کارکردهای چراغ های دوچرخه مختلف را برای اطراف ایمنی و قابلیت اطمینان کامل مؤثر می داند. همه در یک طراحی با تکنولوژی و تجربه با سالها تجربه از درون صنعت دوچرخه سواری و بازخورد از کارکنان حرفه ای ما / زمینه، مجموعه کلاه دوچرخه سری Genie جایگزینی فوق العاده برای مجموعه های موجود در دوچرخه های جاده ما است و یا به عنوان مکمل بزرگ و یا به عقب چراغ ها


چراغ جلو

چراغ جلویی هلیم یک چراغ LED XP-G2 با حداکثر شار نورانی 350 لومن (4.5 وات) و زاویه پرتو 30 درجه است و همچنین می تواند تا 20 درجه کج شود. می توان از طریق دکمه راه دور یا سوئیچ در بالای کلاه کنترل شد.


چراغ ایمنی

چراغ های سیگنال جانبی و چراغ های عقب عقب LED های SMD هستند و تنها با کنترل از راه دور بی سیم کنترل می شوند. سیگنال های روشن برای پوشش حداکثر دید در قسمت های مختلف کلاه ایمنی را پوشش می دهد. نور ایمنی عقب "هوشمند" بسیار شبیه به نور ماوس MJ-898 هوشمند عقب است، با تکنولوژی تشخیص حرکت ساخته شده است. الگوی نوری و خروجی آن به طور خودکار بر اساس سرعت و شرایط محیط برای حداکثر دید، تغییر می کند.


باتری

بطری باتری در بالای کلاه ایمنی که بالای پیشانی قرار دارد و دارای دو باتری لیتیوم 18650 لیتری است، نشسته است.


زمان اجرا

حداکثر زمان اجرا با یک باتری 18650 تنها

چراغ جلو: بیش از 4 ساعت در بالاترین تنظیم، 5 و نیم ساعت در رسانه و 10 و نیم ساعت در کم، بیش از 11 ساعت در حالت فلاش.

نور عقب: 17 ساعت در 100٪، 65 ساعت در حالت فلاش سریع، 98 ساعت در حالت ضربان، 96 ساعت در حالت فلاش آهسته، و حالت هشدار بیش از 107 ساعت استفاده ثابت است.

سیگنال های راست و چپ: 11.7 ساعت استفاده ثابت.


am2 (001) .jpg

am3 (001) .jpg

am4 (001) .jpg

am5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg

Hot Tags: کلاه ایمنی MJ-898 با چراغ عقب LED برای دوچرخهسواران جاده ای، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو