MJ-898 دوچرخه کلاه با ساخته شده در جلو، روشن سیگنال و چراغ عقب

MJ-898 دوچرخه کلاه با ساخته شده در جلو، روشن سیگنال و چراغ عقب

کل مجموعه ای از نور در کلاه ایمنی MJ-898 ساخته شده است. چراغ جلو، چراغ های سیگنال دو طرفه و یک حرکت تشخیص نور ایمنی عقب، این کلاه ایمنی را یکی از بزرگترین کمپانی های سبک دوچرخه کلاه ایمنی دوچرخه می کند. برآورده کردن نیازهای ایمنی شهر شما.

چت کن

جزئیات محصول

این محصول طراحی شده است که در نزدیکی رانندگان، بعلاوه افراد، افراد با نگرش ها، افراد مبتلا به مسمومیت های ادویه کدو و پیام های متنی به موقع که مهمتر از زندگی شما هستند، مورد استفاده قرار می گیرند، افرادی که با نظرات متفاوتی درباره آنچه دوچرخه سوار می توانند انجام دهند و جایی که آنها تعلق داشتن. 898 احساس می کند تا زمانی که از لحاظ اجتماعی قابل قبول است، ممکن است پیش از آن زمان باشد که ممکن است شما را به خشمگین کند.


چراغ عقب فلش عالی است و جاده قابل توجهی را فراهم می کند حتی اگر تنها ادعا شود که 6 لیتر را رانندگی کند. در 20lm، سیگنال های نوشتاری به وضوح پس انداز نیستند. آنها به طرز وحشیانه ای روشن و فلاش در یک الگوی / سرعت شبیه به ماشین است. آنها همچنین پس از تعدادی از فلاش ها، شاید 15 یا بیشتر تنظیم شوند. در نهایت، چراغ جلو یک الگوی تیرچه نسبتا تنگی تولید می کند که می تواند مکمل خوبی برای نور نوار محدوده 800lm باشد. علاوه بر این، تنظیم عمودی، قرار دادن چراغ خود را یک جاده کیک است.


همانطور که در بیشتر موارد پیش از زمان خود، مردم اغلب نمی دانند چه چیزی باید در ابتدا فکر کنند. 898 استثنا نیست. برخی از آن را دوست دارند، برخی از آن را مضحک، دیگران بی طرف و بیشتر در عملکرد آن علاقه مند است. از آنجا که این کلاهبردار تمام اهداف خود را برای به هم پیوستن 4 چراغ به یک کلاه ایمنی تمام می کند در حالیکه وزن را حفظ می کند تا یک سطح معقول برای راحتی فراهم کند.


am2 (001) .jpg

am3 (001) .jpg

am4 (001) .jpg

am5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg

Hot Tags: کلاه ایمنی MJ-898 با جلو ساخته شده، سیگنال های نواری و چراغ عقب، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو