کلیدهای MS-622 بر روی USB قابل شارژ چراغ ایمنی دوچرخه سواری برای دوچرخه سواری شهری در شب

کلیدهای MS-622 بر روی USB قابل شارژ چراغ ایمنی دوچرخه سواری برای دوچرخه سواری شهری در شب

کلیپ در طراحی باعث می شود این نور با بیشتر فعالیت های در فضای باز سازگار باشد. با 5 ساعت زمان اجرا، مجموعه نور ایمنی MS-622 برای کلاه ایمنی دوچرخه، پشت بسته، دوچرخه، حیوان خانگی یا بچه ها مناسب است. به راحتی از طریق USB شارژ می شود و به طور کامل اثبات آب و هوا.

چت کن

جزئیات محصول

طراحی منحصر به فرد LED طراحی دوچرخه سواری شهری برای مردمی که ورزش، رفت و آمد و شرکت در فعالیت های مختلف تحت شرایط نور کم ساخته شده است. USB قابل شارژ، اندازه کوچک و فوق العاده سبک وزن، 3 حالت برای انتخاب، این چراغ را می توان برای اجرا، دوچرخه سواری، اسکیت بورد، سوارکاری شناور، و یا فقط راه رفتن سگ خود را استفاده کنید.


چراغ هایی که خیلی روشن هستند، به احتمال زیاد باعث ایجاد تصادفات می شوند، به طوری که هیچ چراغ، احتمالا حتی بیشتر. ما نور جلو را برای استفاده از LED سفید، 30 لومن، نور عقب، LED قرمز در 10 لومن طراحی کرده ایم، فقط به اندازه کافی روشن به نظر می رسد اما برای دیگران مزاحم نیستیم. هر دو چراغ در این مجموعه می توانند به حالت بالا، پایین و حالت فلاش تنظیم شده و هر 5 ساعت یکبار در روشنایی کامل، 10 ساعت در حالت فلاش باشند. زمان شارژ 1.5 ساعت سریع است.


هنگامی که به چراغ های ایمنی می آید، شما مطلقا نمی خواهید مسیر ارزان را طی کنید و آنها را در هنگام سوار شدن از بین ببرید، زمانی که جاده فقط کمی پر از آب و هوا باشد، یا پوشش نور را از بین ببرید، زیرا شما با آن کمی کار کرده اید نیروی زیاد ما مجموعه ای از سبک دوچرخه ایمنی شهری MS-622 را با بدن آنودایز شده با آلومینیوم، طراحی حرفه ای سطح بالا و طراحی IPX4 مقاوم در برابر هوا ساخته ایم. این چراغ ها برای مدت طولانی خدمت شما خواهد بود.


am3 (001) .jpg

am4 (001) .jpg

am5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg

Hot Tags: کلیشه ای MS-622 بر روی USB قابل شارژ چراغ ایمنی دوچرخه LED برای دوچرخه سواری شهری در شب، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو