چراغ جلو دوچرخه کوهستان بهترین

چراغ جلو دوچرخه کوهستان بهترین

از اساس یکی از ما محبوب ترین دوچرخه کوهستان نور مجموعه محمدجواد 906, محمدجواد 906B تازگی دوباره طراحی شده می آید. آن را تبدیل به عنوان یکی از چراغهای جلو دوچرخه کوهستان بهترین ما. همه چیز که 906 مورد مطالعه، موفقیت بهبود یافته و گسترش یافته در 906B. 5xCREE XM L2 LEDs قادر به قرار دادن هستند...

چت کن

جزئیات محصول

از اساس یکی از ما محبوب ترین دوچرخه کوهستان نور مجموعه محمدجواد 906, محمدجواد 906B تازگی دوباره طراحی شده می آید. آن را تبدیل به عنوان یکی از چراغهای جلو دوچرخه کوهستان بهترین ما.

2.jpg

همه چیز که 906 مورد مطالعه، موفقیت بهبود یافته و گسترش یافته در 906B. 5xCREE XM L2 LEDs قادر به قرار و حفظ 3200 + واقعی لومن نور 1.2 ساعت است. درجه حرارت رنگ کمی گرمتر از محدوده زمانی 6 k روز خواهد بود. الگوی پرتو نه خیلی بلند و نه بیش از حد گسترده است. باله های اتلاف حرارت کمی بهبود یافته است نیز برای عملکرد بهتر. باتری است که در حال حاضر هر دو DC و USB قابل شارژ و می تواند به عنوان یک شارژر تلفن مورد استفاده قرار گیرد.

3.jpg

کنترل همه کاره از طریق بلوتوث نرم افزار اجازه می دهد تا 906B به بیشتر از نور MTB. روشنایی آزادانه بین 1 و 100 درصد در هر یک از حالت های نور تعیین می شود. بنابراین اگر شما سواری در خیابان های شهر شما نیز میباشند. به سادگی تبدیل شماره گیری، حتی در 10% آن هنوز 300 پلاس لومن، که مقدار زیادی برای پدیدار کردن خود در حالی که رانندگان نزدیک خواهد شد با تشکر از شما برای آن می شود. با باتری لیتیوم 4 سلول پیش فرض شما نور برای ده ها ساعت میتوانید.

4.jpg


Hot Tags: بهترین چراغ جلو دوچرخه کوهستان به از ایالات متحده آمریکا, فروشگاه ارزان تخفیف بهترین با طول عمر بالا کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو