چراغ دوچرخه کوهستان Eagle F3 قابل شارژ، چراغ LED روشنایی برای دوچرخه

چراغ دوچرخه کوهستان Eagle F3 قابل شارژ، چراغ LED روشنایی برای دوچرخه

چراغ دوچرخه روشنایی سری سری Eagle، ایده آل برای Enduro، پیاده روی و دوچرخه سواری بدون سرنشین.
3000 لومن خروجی واقعی با کنترل پرتو نقطه / سیل. هنگامی که شما به آن نیاز دارید، پرتو Combo روشنایی کامل وجود دارد.

چت کن

جزئیات محصول

به غیر از روشن است، می توانید هر الگوی پرتو مورد نیاز خود را انتخاب کنید، به دو LED بالا اضافه کنید و یک پرتو نقطه ای عالی دارید که به راه، راه به سمت فاصله، سوئیچ به LED های پایین و wham، شما عرض پرتو درست در مقابل شما در مسیری که در آن شما به آن نیاز دارید. اگر هر دو گزینه را با هم بخواهید، این امکان وجود دارد. سپس شما می توانید گزینه قدرت را برای هر چیزی از 10٪، 25٪، 50٪، 75٪ تا 100٪ را انتخاب کنید.


باتری ما همانطور که ذکر شد BIG وزن آن در 510 گرم است و دارای 8 x 18650 باتری لیتیوم یون. این باتری Eagle F3 خود را برای 1.6 ساعت در خروجی 3000 لومن (واقعی) اجرا می کند، اما 10 درصد آن را خاموش می کند - به طوری که 300 لومن آن را به مدت 32 ساعت اجرا می کند، بنابراین ایده آل است اگر شما در همه چیز سبک هستید و می توانید اضافی حمل وزن!


سر نور Eagle F3 بزرگتر از هر مدل دیگر Magicshine است. این تغییر در اندازه Magicshine باعث شده است که سیستم نصب و راه اندازی را به شکل قوی تر قوی تر شکل دهد، به طوری که نور باقی می ماند محکم. چراغ دار دارای 4 LED CREE XM-L2 است که به طور خاص تنظیم می شود تا گزینه های پرتو را به شما بدهد. دو LED بالا LED به شما یک پرتو نقطه ای می دهد و دو LED پایین به شما می دهد که پرتو را فقط در آن به آن نیاز دارید، باتری 8.8Ah برای مدت زمان مناسب و معقول است. این یک ترکیب عالی است!


شما می توانید از کلید clicky در بالای سر نور برای تغییر گزینه ها استفاده کنید، اما شما همچنین ممکن است دکمه های جدید و پیشرفته را از آن لذت ببرید، این امر به شما امکان می دهد که دستان خود را خاموش کنید و حالت ها را با استفاده از سوئیچ موقعیت نزدیکتر دستان خود تغییر دهید خیلی سریعتر، سر چراغ نیز نشانگر قدرت باتری را نشان می دهد، هنگامی که همه پنج روشن هستند، شما باتری 100٪ را به عنوان آنها را به 4 کاهش می دهد این نشان می دهد 80٪ باتری، 3، 60٪ به سمت راست به یک LED هنگامی که شما نیاز به پایین قدرت و خانه!


فلاش F3 به میله ها با یک قلاب شکل داره قوی متصل می شود، این یک تغییر بزرگ برای Magicshine است اما به نظر می رسد که به خوبی کار می کند. باتری 8.8Ah دارای سیستم نصب خود، دوباره متفاوت است با هر Magicshine قبل از استفاده شده است. اساسا براکت خود را به دوچرخه خود متصل کنید یا با پیچ یا گزینه velcro، هنگامی که آن را وصل کنید، در دوچرخه خود جای می گیرد و باتری را روشن یا خاموش می کند و زمانی که شما به آن نیاز دارید یا نیاز به شارژ دارد.

لطفا توجه داشته باشید که شارژر و اتصالات با چراغ های دیگر در محدوده Magicshine متفاوت است.


طرح

سر نور Eagle F3 بزرگتر از هر مدل دیگری از Magicshine است، وزن آن در 208grams است. این تغییر در اندازه Magicshine باعث شده است که سیستم نصب آن را به یک ترمینال شکل قوی تر تبدیل کند، به طوری که نور باقی می ماند و در آن شما را می خواهد. چراغ راهنمایی دارای 4 LED CREE XM-L2 است که به طور خاص تنظیم شده است تا گزینه های پرتوهای من را ذکر کنید. دو LED بالا LED به شما یک پرتو نقطه ای می دهد و دو LED پایین به شما عرض پرتو را به جایی که نیاز دارید می دهید - درست در مقابل دوچرخه. باتری BIG با وزن 510 گرم، اما نیاز به قدرت 3000 لومن نور برای مدت زمان مناسب مناسب است. این یک ترکیب عالی است!

لطفا توجه داشته باشید تمام اتصالات و سیم کشی برای این لامپ جدید ارتقا یافته است و بنابراین با چراغ های دیگر در Magicshine سازگار نیست، اتصالات مربع است!


نصب

فلاش F3 به میله ها با یک قلاب شکل داره قوی متصل می شود، این یک تغییر بزرگ برای Magicshine است اما به نظر می رسد که به خوبی کار می کند. باتری 8.8Ah دارای سیستم نصب و راه اندازی خود است، که مجددا با Magichsine متفاوت است. اساسا براکت خود را به دوچرخه خود متصل کنید یا با پیچ یا گزینه velcro، هنگامی که آن را وصل کنید، در دوچرخه خود جای می گیرد و باتری را روشن یا خاموش می کند و زمانی که شما به آن نیاز دارید یا نیاز به شارژ دارد.


باتری

باتری ما همانطور که ذکر شد BIG وزن آن در 510 گرم است و دارای 8 x 18650 باتری لیتیوم یون. این باتری Eagle F3 خود را برای 1.6 ساعت در خروجی 3000 لومن کامل اجرا می کند اما 10٪ آن را خنثی می کند - به طوری که 300 لومن آن را برای 32 ساعت اجرا می کند، بنابراین ایده آل است اگر شما در همه چیز نازک هستید و می توانید وزن اضافی را حمل کنید!

لطفا توجه داشته باشید که شارژر و اتصالات با چراغ های دیگر در محدوده Magicshine متفاوت است.


پرتو

شما می توانید هر الگوی پرتو مورد نیاز را انتخاب کنید، به دو LED بالای صفحه بروید و یک پرتو نقطه ای عالی دارید که راه را به راه می اندازد، راه را به فاصله می گذارید، به سمت پایین LED و wham می روید، عرض پرتو را درست در مقابل شما در مسیر دنباله دار هستید، جایی که به آن نیاز دارید. اگر هر دو گزینه را با هم بخواهید، این امکان وجود دارد. سپس شما می توانید گزینه قدرت را برای هر چیزی از 10٪، 25٪، 50٪، 75٪ تا 100٪ را انتخاب کنید. صادقانه انتخاب شگفت انگیز است و شما چیزی را که برای شما مناسب است و سبک خود را از سواری پیدا خواهید کرد.


عمل

Magicshine Eagle F3 برای استفاده از آن شروع به کار می کند. شما می توانید از کلید clicky در بالای سر نور استفاده کنید تا گزینه ها را تغییر دهید، اما شما همچنین می توانید دکمه های جدید و پیشرفته از راه دور را که همراه با نور است را دوست داشته باشید. این به شما این امکان را می دهد که دستان خود را از سر و صدا نگه دارید (به طوری که آن را به طور تصادفی حرکت نمی کند) و تغییر حالت با استفاده از یک سوئیچ موقعیت بسیار نزدیک دست خود را، بسیار امن در نظر من!

سر نور همچنین یک نشانگر قدرت باتری را نشان می دهد، به طوری که شما به راحتی می توانید ببینید که مقدار آب شما در مخزن چقدر است. پنج چراغ سبز کوچک در بالای لامپ وجود دارد، هنگامی که همه پنج روشن هستند، شما باتری 100٪ را به عنوان آنها را به 4 کاهش می یابد که نشان می دهد 80٪ باتری، 3، 60٪ به سمت راست به یک LED هنگامی که شما نیاز به چرخش پایین قدرت و به خانه!


محتویات جعبه

چراغ جلو

کنترل از راه دور

براکت نصب براکت براون

باتری 8.8Ah 7.4V

براکت باطری بسته

نوارهای چرمی

شارژر

نوارهای نایلون برای نصب براکت

پیچ ها

کلید آلن برای نصب

کارت گارانتی

راهنمای کاربریوزن

53 اونس

ابعاد

11 x 7.87 x 3.15 in

منبع نور

LED های 4X CREE XM-L2

شار نور

3000LM

مواد شل

آلیاژ آلومینیوم و پلاستیک

سوئیچ

دو کلید سوئیچ بالا و کنترل از راه دور بی سیم

حالت های کاری

بالا پرتو / پرتو پرتو / پرتو کم

باتری

باتری لیتیوم یون 8 x 18650 (7.4V 8800mAh)

شاخص توان

5-LEDs / 5-Modes Indicator

زمان اجرا

1.6 ساعت @ 100٪ خروجی

ضدآب

IPX5

اندازه

L70xW77xH53mm


am2 (001) .jpg

am3 (001) .jpg

am4 (001) .jpg

am5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg


Hot Tags: چراغ جلو چراغ های جلو چراغ دوچرخهای عقب F3 عقاب F3، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو