چراغ جلو چراغ دوچرخه USB Eagle 600 با چراغ دوچرخه سواری بالا، چراغ دوچرخه سواری در جاده

چراغ جلو چراغ دوچرخه USB Eagle 600 با چراغ دوچرخه سواری بالا، چراغ دوچرخه سواری در جاده

انعطاف پذیری و سبک وزن USB، Eagle 600 600 لومن خروجی واقعی از LED های دوگانه ای خود تولید می کند.
چراغ بالای LED برای پرتاب دایانات و LED پایین برای نزدیک در نور سیل. صفحه نمایش LED برای شدت و باقی مانده قدرت باتری.

چت کن

جزئیات محصول

Eagle 600 اولین نور دوچرخه OLED از Magicshine است. بسته بندی بسیاری از ویژگی های جدید، همه چیز در مورد Eagle 600 نشان دهنده Magicshine کیفیت، ارزش، قوی، خاص دوچرخه سواری، سبک آلومینیومی با قدرت پرتو عالی، یک سرب USB، آسان برای استفاده از بند سریع و بهتر از متوسط دید جانبی.


دو پنجره جانبی نارنجی، دید بیشتری نسبت به بسیاری از چراغهای جاده ای دیگر ایجاد می کنند و سوئیچ های دسته ای سوار می شوند تا شما بتوانید پرتو را به سمت یک طرف دیگر قرار دهید. پرتوهای کامل و کم از طریق دو لامپ LED Cree و باتری ساخته شده (یک سلول یك لیتیوم یون 18650) با شارژر USB، از طریق رایانه یا پریز برق اصلی USB شارژ می شود.


Eagle 600 اولین نور برای پرتو پرتوهای پرتو و پرتوهای متقاطع از LED های Cree است. این نوعی از رویکرد Magicshine به نوآوری است و یک سوئیچ حالت در بالای صفحه وجود دارد که در صورت لزوم میتواند حالت فلش را تنظیم کند. پرتو خود را ارائه می دهد گسترش بزرگ، بارهای از راه دور، اما قدرت بدون کنترل هیچ چیز است و این پرتو الگو به خوبی تعریف شده است، اما با انتقال نرم اطراف لبه.

تمام رنگ ها به غیر از رنگ سیاه متوقف شده اند.

图片 2.jpg

Road.cc Pedal Powered Reviewed-دوچرخه ویژه دوچرخه سواری با قدرت فوق العاده پرتو و بهتر از متوسط دید جانبی


图片3.jpg Magicshine Eagle 600 یک دوچرخه قوی، دوچرخه سواری ویژه با نور آلومینیومی برای چرخه با قدرت پرتو عالی، یک سرب USB شارژ، آسان برای استفاده از ترمز سریع تر و بهتر از متوسط دید جانبی است.


图片3.jpg Magicshine متخصص در چراغ برای دوچرخه سواری و غواصی است. این ممکن است به این معنی باشد که Eagle 600 چراغ جلو دوچرخه ای بهتر از برخی از رقبای خود خواهد بود. این بار در طول دوره آزمایش باران باران نیست، بنابراین ما آن را در یک کاسه آب گذاشتیم تا متوجه شویم. این پرتو کامل به مدت 100 دقیقه و بدون هیچ مشکلی شارژ می شود.

图片3.jpg پورت USB شارژ قابل توجهی بهتر از حد متوسط است و یک پنجره نمایشگر نور در بالای نور وجود دارد تا شما را به طور تقریبی میزان شارژ در هر دو درصد و زمان در دسترس قرار دهد. تا کنون در عرض چند دقیقه دقیق بوده است. دکمه تابع پرتو به طور مستقیم در پشت صفحه نمایش قرار می گیرد و بسیار راحت با دست های دستکش استفاده می شود.


图片3.jpg این یک نور است که برای جاده ها و نه کاربران جاده ای طراحی شده است. دو پنجره جانبی نارنجی، دید بیشتری نسبت به بسیاری از چراغهای جاده ای دیگر ایجاد می کنند و سوئیچ های دسته ای سوار می شوند تا شما بتوانید پرتو را به سمت یک طرف دیگر قرار دهید. پرتوهای کامل و کم از طریق دو لامپ LED Cree و باتری ساخته شده (یک سلول یك لیتیوم یون 18650) با شارژر USB، از طریق رایانه یا پریز برق اصلی USB شارژ می شود. هیچ شارژر اصلی وجود ندارد اما فقط هزینه چندین قیمت را می پردازند. شارژ کامل از خالی طول می کشد حدود پنج ساعت، اما شما می توانید در هر زمان اضافه کردن.


图片3.jpg '600' به نام اشاره به 600 لومن اندازه گیری نور، روشن تر از بسیاری از چراغ های باتری USB و با پرتو بسیار پرتو است که مناسب برای خطوط کشور سوار.

برای جاده های روشن، کمترین پرتو خوب است. این به طور موثری مانند یک چراغ دونفره عمل می کند و به مدت شش ساعت در آن عمل می کند. Spiel Sales اشاره به یک تنظیمات فلش نیز می کند، اما حالت فلش در نمونه ما وجود ندارد. در عوض، ما چهار تنظیمات پرتو ثابت داریم.


图片3.jpg براکت نوار دسته سه تسمه برای عرض های مختلف می آید. آنها کمی شکننده هستند اما بسیار سخت تر از آنها نگاه می کنند. براکت مناسب است با استفاده از کلیدی آلن ارائه شده، و آن را در سطوح ناهموار باقی می ماند. نور به راحتی بر روی پایه قرار می گیرد و به آسانی با یک اهرم سریع باز شدن در پشت باز می شود، بنابراین هنگام جدا کردن آن تقریبا فوری، از بین می رود.


图片3.jpg راحتی کلید در اینجا است. این یک اندازه جیب است که آسان است برای کلیک بر روی و خارج از دوچرخه. این به اندازه کافی روشن برای روشن شدن هر جاده است، اما ساده به نوبه خود، اگر شما نمی خواهید به خیره کننده در حال حاضر. شخصا هرگز از حالت فلاش در نور جلو استفاده نمی کنم، بنابراین من آن را از دست ندید، اما قرار بود آنجا باشد.


جعبه محتویات:

چراغ جلو USB

کابل شارژ USB

باتری قابل شارژ USB 3.7V 3100mAh

سوار شدن دستگیره

کلید آلن

کارت گارانتی

کیسه مخملی

راهنمای کاربر انگلیسی


وزن

11.995 اونس

ابعاد

11.614 x 4.293 x 4.133 in

منبع نور

2 * CREE XP-G2

شار نور

600 لیتر

مواد شل

آلیاژ آلومینیوم و پلاستیک

سوئیچ

سوئیچ بالا کلیک کنید

حالت های کاری

پرتو پرتو / پرتو کم / فلاش

باتری

باتری لیتیوم یون 1 × 18650 (3.7 ولت 3100mAh)

شاخص توان

صفحه نمایش OLED: الگوی پرتو + زمان اجرا

زمان اجرا

1.5 ساعت @ 100٪ روشنایی

ضدآب

IPX5

اندازه

L105 x W40.7 x H72mm

am2 (001) .jpg

am3 (001) .jpg

am4 (001) .jpg

am5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg

Hot Tags: عقاب 600 باتری لیتیوم یو اس بی دوچرخه یو اس بی، چراغ دوچرخه سواری جاده ای، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو