چراغ دوچرخه سواری چراغ جلو

چراغ دوچرخه سواری چراغ جلو

MJ-902B یک چراغ دوچرخه LED با LED 1600 لومن حداکثر خروجی طراحی شده است. سواران به طور سنتی می توانند کمی کوچک با خروجی پایین تر یا سنگین بزرگ با خروجی بالاتر را انتخاب کنند. 902B اتفاق می افتد که بهترین دو جهان را شامل شود. در واقع یکی از کوچکترین ...

چت کن

جزئیات محصول

MJ-902B یک چراغ دوچرخه LED با LED 1600 لومن حداکثر خروجی طراحی شده است. سواران به طور سنتی می توانند کمی کوچک با خروجی پایین تر یا سنگین بزرگ با خروجی بالاتر را انتخاب کنند. 902B اتفاق می افتد که بهترین دو جهان را شامل شود.

3.jpg

این در واقع یکی از کوچکترین چراغهای جلو است که ما تا به حال ساخته شده است، طول، عرض و ارتفاع در حدود یک اینچ و نیم هر، وزن کمتر از چند اونس است. به طور امن در صندلی با حلقه سیلیکونی و گرفتن املاک و مستغلات بسیار کم است، ترک مقدار زیادی از اتاق خود را برای سرعت سنج، تلفن و یا لوازم جانبی دیگر. 902B واقعا برای اندازه کوچک خود پانچ می کند، 1600 لومن خروجی واقعی توسط 2xCREE XM-L2s ساخته شده است، با یک باتری قابل شارژ USB 4 سلولی. مدیریت حرارتی نیز بر روی چراغ نسل قبلی ارتقا یافته است.

2.jpg

902B با روشنایی کامل به مدت 2 ساعت و 20 دقیقه اجرا می شود و کاملا قادر به نگه داشتن خود در مسیرهای کوهستان است. از طریق بلوتوث روشنایی و حالت کار نور بسیار قابل تنظیم است. حتی ممکن است سعی کنید که روشنایی را به 3٪ تنظیم کنید و حالت را به صورت لرزش بکشید و به صندلی پست خود به عنوان چراغ اخطار عقب تنظیم کنید. لوازم جانبی پیش فرض شامل تسمه های نایلون Velcro برای بسته باتری، حلقه O برای سوار شدن با فرمان، و همچنین سیم شارژ و پوشش پورت سیلیکون است.

4.jpg


Hot Tags: چراغ دوچرخه جاده، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو