چراغ دوچرخه جاده با کارتریج باتری

چراغ دوچرخه جاده با کارتریج باتری

برای جمعیت جاده ای حساس، با توجه به وزن و سیم های سختگیرانه برای مقابله با آن، یک باتری خارجی بعضی اوقات به دلیل مقابله با چشمان شما خراشیده می شود، با این حال بسیاری از همه در یک چراغ خروجی متوسط ​​تا پایین با خروجی متناقض متنوع از ابتدا تا انتها دارند. این همه مشکلات Magicshine است ...

چت کن

جزئیات محصول

برای جمعیت جاده ای حساس، با توجه به وزن و سیم های سختگیرانه برای مقابله با آن، یک باتری خارجی بعضی اوقات به دلیل مقابله با چشمان شما خراشیده می شود، با این حال بسیاری از همه در یک چراغ خروجی متوسط ​​تا پایین با خروجی متناقض متنوع از ابتدا تا انتها دارند.

2.jpg

این همه مشکلات Magicshine راه حل برای در Monteer، 1400 لومن از چراغ های روشن از دو CREE XM-L2s ساخته شده است، Monteer 1400 یک چراغ دوچرخه جاده است که قادر به ارائه قدرت عظیم است.

3.jpg

طراحی کارتن باتری اجازه می دهد تا پورت بازگشت به راحتی باز شود و سلول های باتری به سرعت جایگزین شوند. تراشه مدیریت باتری در سر نور ساخته شده است تا اجازه می دهد که قدرت ثابت در طول زمان باتری هموار شود.

4.jpg

همراه با شبکه تکه تکه شده طراحی شده در بالای نور، حداکثر عملکرد و ایمنی با خروجی لومن سازگار می تواند در یک زمان به دست آید.

5.jpg

USB قابل شارژ با چند مدار حفاظت، مونته 1400 چراغ دوچرخه جاده ورود Magicshine 2018 جدید است، ساخته شده بهتر با همه چیز ما از نسل قبلی از چراغ های LED ساخته شده است.


Hot Tags: چراغ دوچرخه جاده با کارتریج باتری، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو