چراغ دوچرخه جاده با کوه Helmet

چراغ دوچرخه جاده با کوه Helmet

آیا شما یک دوچرخه سواری جاده ای هستید که به دنبال یک خروجی متوسط، نور LED فوق العاده سبک با ویژگی های ایمنی ساخته شده است؟ بعدا نگاهی بیندازید، Allty 500 یکی از آخرین ورودی های Magicshine در سال 2018 است تا دوچرخهسواران جاده ای را فقط به دنبال آن ها بگردانند. یک LED XP-L که توانایی 500 لومن دارد ...

چت کن

جزئیات محصول

آیا شما یک دوچرخه سواری جاده ای هستید که به دنبال یک خروجی متوسط، نور LED فوق العاده سبک با ویژگی های ایمنی ساخته شده است؟ بعدا نگاهی بیندازید، Allty 500 یکی از آخرین ورودی های Magicshine در سال 2018 است تا دوچرخهسواران جاده ای را فقط به دنبال آن ها بگردانند.

2.jpg

یک LED XP-L قادر به 500 لومن خروجی حداکثر، با استفاده از باتری لیتیوم 1800mAh داخلی است.

4.jpg

ساخته شده در نور ایمنی قرمز عقب می تواند به طور مستقل از چراغ جلو کنترل می شود. این در هنگام نصب بر روی کلاه ایمنی بسیار مفید است. بسته بندی خرده فروشی شامل بند برای هر دو دسته و کلاه ایمنی، که می تواند به راحتی نصب شده و نگهداری بسیار امن است. پایه نصب نور با استفاده از سبک محصول و کلیپ ها را به سرعت بین مقصد قرار می دهد.

3.jpg

چراغ دوچرخه سواری 500 Allty 500 دارای ویژگی های اضافی پرفکت است که تعداد کمی از آن ها استفاده می شود که فقط باعث می شود تا قیمت آن به طور مصنوعی افزایش یابد. در زمان اجرا تنها 74 گرم و 1.5 ساعت در بالاترین میزان روشنایی، با قیمت اقتصادی که تقریبا هر کسی می تواند قبول کند، آن را کاملا با هدف واقعی و تنها با ارزش واقعی و مفید بودن ارائه شده به کاربران آن متناسب می کند.


Hot Tags: چراغ دوچرخه سواری با کلاه کوه، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو