چراغ دوچرخه سواری کوچک مناسب

چراغ دوچرخه سواری کوچک مناسب

نسخه بهبود یافته Magicshine MJ-900 بسیار محبوب است. 900B از همان CREE XM-L2 برای تولید خروجی حداکثر 1000 لومن استفاده می کند. الگوی پرتو صاف و بلند نیست، اما کاملا دور، درجه حرارت رنگ کمی گرم تر از سطوح زمان روز است. قابل برنامه ریزی از طریق بلوتوث با ...

چت کن

جزئیات محصول

نسخه بهبود یافته Magicshine MJ-900 بسیار محبوب است. 900B از همان CREE XM-L2 برای تولید خروجی حداکثر 1000 لومن استفاده می کند.

4.jpg

الگوی پرتو صاف و بلند نیست، اما کاملا دور، درجه حرارت رنگ کمی گرم تر از سطوح زمان روز است. قابل برنامه ریزی از طریق بلوتوث با دستگاه های تلفن همراه خود و با یک بسته باتری قابل شارژ USB به تازگی طراحی شده است که بیش از 2.2 ساعت زمان اجرا بر روی حداکثر روشنایی ارائه می دهد و همچنین گزینه ی USB را برای شارژ سریع دستگاه های تلفن همراه خود ارائه می دهد.

3.jpg

همچنین فین های حرارتی بهبود یافته است تا کارایی بیشتری داشته باشند. MJ-900B با MJ-900 اصلی در هر مشخصات و سپس برخی از آن ها مطابقت دارد.

2.jpg

اندازه کوچک و سبک وزن آن را در میان جمعیت جاده محبوب است، کل سیستم وزن 200 گرم است، که سبکتر از برخی از همه در یک چراغ است. با یک کوه کلاه، شما ممکن است 900B را به یک کلاه ایمنی کاملا زنده تبدیل کنید که بعضی از مشتریان ما آن را انتخاب کرده اند و دوست دارند. با استفاده از کابل فرمت، شما می توانید باتری را به کوله پشتی خود اضافه کنید که کمتر از 50 گرم بر روی سر شما اضافه می کند. این به زیبایی با نورگیر فرمان در جاده های تاریک یا مسیرهای کوه کار می کند.


Hot Tags: چراغ دوچرخه سواری کوچک مناسب، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو