چراغ دوچرخه فوق العاده روشن جاده

چراغ دوچرخه فوق العاده روشن جاده

از 3 چراغ بلوتوث 906B بزرگترین و درخشان ترین است. 3200 لومن تولید شده توسط 5xCREE XM-L2s آن را در همان لیگ به عنوان برخی از روشن ترین چراغ در بازار قرار می دهد. این نور دوچرخه سواری فوق العاده روشن می تواند به آسانی به عنوان یک نور MTB مورد استفاده قرار گیرد، نقش همه کاره آن توسط ...

چت کن

جزئیات محصول

از 3 چراغ بلوتوث 906B بزرگترین و درخشان ترین است.

2.jpg

3200 لومن تولید شده توسط 5xCREE XM-L2s آن را در همان لیگ به عنوان برخی از روشن ترین چراغ در بازار قرار می دهد. این نور دوچرخه سواری فوق العاده روشن می تواند به آسانی به عنوان یک نور MTB مورد استفاده قرار گیرد، این قابلیت چند منظوره توسط قابلیت برنامه ریزی از طریق برنامه امکان پذیر است که در آن روشنایی در هر نقطه از 1٪ تا 100٪ قابل تنظیم است. در جاده های شلوغ، آن را کم و فلش برای اجازه دادن به دید و جلوگیری از نوع اشتباه توجه. در کنار مسیری خالی که از کار به سوی بازگشت و از کار باز می شود، شما هم ممکن است آن را تمام کنید، به معنای واقعی کلمه به نوبه خود شب به روز تبدیل می شود و به شما اجازه می دهد صدها پا پیش رو ببینید.

4.jpg

شل برای سر نور از پلاستیک و آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده است. این محکم هنوز قادر به اجازه دادن به گرما بسیار زیادی است. خروجی برای 906B می تواند در طول 90٪ از زمان باتری آن حفظ شود. این در مقایسه با اکثر چراغ های جاده ای این روزهاست که لومن های ذکر شده فقط می توانند تا حدود 20 تا 30 دقیقه نگه داشته شوند.

3.jpg

در مسیرهای کوهستانی، آخرین چیزی که نیاز دارید، یک بسته باتری غیرقابل اعتماد است. بسته باتری به طور پیش فرض استفاده می شود بسته بندی سلول های لیتیوم یون 4، قادر به حفظ 5 چراغ برای 1.2 ساعت است. شما همچنین می توانید آن را به عنوان یک منبع برق USB استفاده کنید تا از دستگاه های تلفن همراه خود بپردازید. باتری قابل شارژ از طریق هر دو شارژر Magicshine سنتی و میکرو USB است. 906B همچنین با تمام باتری های Magicshine با پلاگین دور سازگار است.


Hot Tags: چراغ دوچرخه سواری فوق العاده روشن، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو