همه در یک چراغ دوچرخه شهری

همه در یک چراغ دوچرخه شهری

یکی از انتشارات Magicshine 2018 جدید، Allty 300 همه در یک چراغ دوچرخه سواری شهری، طراحی تک LED، تخلیه گرما در مناطق بزرگ، یک چراغ ایمنی ساخته شده در عقب، نشانگر باتری لپ تاپ و USB قابل شارژ است. LED XP-G2 توانایی 300 لومن حداکثر خروجی را دارد که به طور خاص طراحی شده است ...

چت کن

جزئیات محصول

یکی از انتشارات Magicshine 2018 جدید، Allty 300 همه در یک چراغ دوچرخه سواری شهری، طراحی تک LED، تخلیه گرما در مناطق بزرگ، یک چراغ ایمنی ساخته شده در عقب، نشانگر باتری لپ تاپ و USB قابل شارژ است.

2.jpg

چراغ XP-G2 قادر به 300 لومن حداکثر خروجی است که به طور خاص طراحی شده است که به بودجه دوستانه و ارائه دید است که کافی است برای دیدن و دیده می شود هنوز به اتومبیل رانندگی نیست. هنگامی که به عنوان یک کلاه ایمنی استفاده می شود، نور ایمنی ساخته شده در عقب بسیار شبیه یک چراغ عقب دوچرخه سواری صندلی است. بجز این در کلاه خود شماست و می توانید به راحتی توسط مسافران نزدیک آن را مشاهده کنید، چراغ قرمز LED عقب پیکربندی شده است تا حالت ثابت و 2 حالت فلاش را ارائه دهد.

3.jpg

Allty 300 از سبک Universal Garmin استفاده می کند و می تواند با انواع سیستم های نصب دوچرخه سوار شود. پیش فرض سیلندر سوپاپ سوپاپ دارای یک چراغ دوچرخه سواری شهری است. کلاه را می توان به طور جداگانه به عنوان لوازم جانبی اختیاری به دست آورد.

4.jpg

با استفاده از همه در یک چراغ دوچرخه، گاهی اوقات دوباره فعال سازی باتری لازم است تا کالیبراسیون کامل ظرفیت سلول های لیتیونی را به دست آورید.


Hot Tags: همه در یک چراغ دوچرخه سواری شهری، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو