تمام شهرک دوچرخه چراغ جلو

تمام شهرک دوچرخه چراغ جلو

بهترین قیمت فروش Magicshine در 9 سری دوچرخه دارای یک عضو جدید، MJ-902B، یک چراغ دوچرخه چند منظوره بسیار سبک وزن است که فوق العاده سبک وزن، ضد آب است و نور بیشتری را به نظر می رسد مانند آن باید باشد. 1600 لومن نور واقعی توسط LED های 2xCREE XM-L2 تولید شده توسط یک سلول 4 ...

چت کن

جزئیات محصول

3.jpg

بهترین قیمت فروش Magicshine در 9 سری دوچرخه دارای یک عضو جدید، MJ-902B، یک چراغ دوچرخه چند منظوره بسیار سبک وزن است که فوق العاده سبک وزن، ضد آب است و نور بیشتری را به نظر می رسد مانند آن باید باشد.

4.jpg

1600 لومن واقعی نور توسط LEDC های LED 2xCREE XM-L2 تولید می شود که با یک باتری لیتیوم یون 4 سلولی با ظرفیت 5200 میلی آمپر تولید می شود. این قدرت برای زمانی است که شما به آن نیاز دارید، اما شما واقعا نباید از 1600 کامل در خیابان های شلوغ شهر استفاده کنید، برای عابرین پیاده و رانندگان بیشتر خواهد بود. با این حال اگر خودتان را در یک جاده خالی به تنهایی پیدا کنید، ممکن است به همان اندازه که میخواهید سوار شوید و هرگز از پرتو عبور نکنید.

2.jpg

نور دارای 4 حالت کار از پیش تنظیم شده، ثابت، فلش، SOS و هشدار (فلاش دوگانه سریع) است. ما روشنایی را به شماره گیری دایره ای ساخته ایم، به سادگی بر روی گوشی خود ضربه بزنید و انگشت خود را در طول سنج اندازه گیری کنید، در حالی که نور متصل شده به این ترتیب تنظیم می شود. شما می توانید هر تنظیماتی را که فکر می کنید مفید باشد ذخیره کنید و نور شما آنها را به یاد داشته باشید. شما می توانید به راحتی بین این تنظیمات ذخیره شده بعدا با یک فشار تنها دکمه قدرت را تغییر دهید. هنگامی که این کار را انجام می دهید، تلفن شما لازم نیست حضور داشته باشد.


Hot Tags: همه وسایل نقلیه موتوری دوچرخهسواری شهری، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو