چراغ دوچرخه کوچک شهری

چراغ دوچرخه کوچک شهری

وقتی به دوچرخه سواری در شهر می آید، دید برای سوارکار یک چیز است، توانایی دیده شدن کاملا متفاوت است. اکثر چراغ ها در بازار به سادگی بر روی سکو تمرکز می کنند و مقدار زیادی از لومن های خیره کننده ای را که به همان اندازه خطرناک و غیر مسئولانه است که هیچ فلاشی در آنها وجود ندارد، ایجاد می کند. ...

چت کن

جزئیات محصول

وقتی به دوچرخه سواری در شهر می آید، دید برای سوارکار یک چیز است، توانایی دیده شدن کاملا متفاوت است. اکثر چراغ ها در بازار به سادگی بر روی سکو تمرکز می کنند و مقدار زیادی از لومن های خیره کننده ای را که به همان اندازه خطرناک و غیر مسئولانه است که هیچ فلاشی در آنها وجود ندارد، ایجاد می کند.

2.jpg

MJ-900B از Magicshine نور نام تجاری جدید با قابلیت های بلوتوث است. پس دقیقا چیست؟ خوب شما نور خود را با تلفن خود را از طریق اتصال بلوتوث برنامه. سطح روشنایی را می توان در هر نقطه از 1٪ تا 100٪ تحت هر یک از حالت های ثابت، SOS، فلش و هشدار قرار داده است. برای مثال، در خیابان های شلوغ شهر، ممکن است بخواهید 1000 میلیمتر لومن 900B را به 200 مایل یا کمتر وصل کنید و حالت هشدار را فعال کنید. شما نه تنها نور کافی برای عبور از شهر با سرعت کم تا متوسط ​​دارید. شما بیش از حد معقول و معقول برای ترافیک در حال پیشروی هستید، بدون اینکه همه چیز را خیره كنید. هنگامی که شما در یک جاده وسیع و خالی بیرون می روید، می توانید روشنایی را به طرز چشمگیری روشن کنید و در هنگام سرعت کامل سوار شوید.

3.jpg

خروجی 1000 لومن MJ-900B توسط یک لامپ LED XM-L2 با یک باتری قابل شارژ 7.2 اینچی با ظرفیت 2600 میلی آمپر تولید می شود.

4.jpg


Hot Tags: چراغ دوچرخه کوچک شهری، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو