چراغ دوچرخه سوپر روشن شهری

چراغ دوچرخه سوپر روشن شهری

مونته 1400 یک چراغ دوچرخه سواری بسیار بالا است. جدید از ارائه Magicshine 2018 است. 1400 لومن خروجی واقعی توسط LED های 2xCREE XM-L2 تولید می شود. تمام پوسته آلومینیوم آن را بسیار شیک و احساس می کند، با شبکه های گرمای زیاد گرما را پوشش می دهد بسیاری از سمت بالای چراغ جلو ....

چت کن

جزئیات محصول

مونته 1400 یک چراغ دوچرخه سواری بسیار بالا است. جدید از ارائه Magicshine 2018 است. 1400 لومن خروجی واقعی توسط LED های 2xCREE XM-L2 تولید می شود.

2.jpg

تمام پوسته آلومینیوم به نظر می رسد بسیار براق و احساس است، با شبکه های گرمای زیاد گرما که بیشتر قسمت بالای چراغ را پوشش می دهد. بر خلاف سنتی ترین در یک جاده یا چراغ های شهری.

4.jpg

مونته 1400 با سبک کارتریج باتری قابل شارژ طراحی شده است. پورت پشت را می توان با یک سکه باز کرد و سلول های 18650 می توانند به سرعت و به راحتی بر روی پرواز مبادله شوند. لطفا توجه داشته باشید که باتری های سفارشی ساخته شده توسط Magicshine هستند، شکل کاملا متفاوت از قانون بازار است.

3.jpg

به راحتی قابل شارژ USB و IPX 4 مقاوم در برابر آب، مونته 1400 باعث می شود نور فوق العاده همه کاره که آیا شما به دوچرخه سواری در جاده ها و یا شهری، خروجی بالا حتی ممکن است با توجه به نقش چراغ جلو نصب شده برای کلاه ایمنی برای دوچرخه سواران کوهستان.

5.jpg


Hot Tags: چراغ دوچرخه سواری فوق العاده روشن، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو