MJ-819 چراغ دوچرخه عقب قرمز عقب برای ایمنی دوچرخه سواری

MJ-819 چراغ دوچرخه عقب قرمز عقب برای ایمنی دوچرخه سواری

MJ-819 یک شاهکار از طراحی و تکنولوژی است که توانستن نور و الگوی پرتو را بر اساس شرایط محیطی که تشخیص می دهد، تنظیم کند.
هنگامی که شما کم سرعت نور روشن تر می شود و برای هشدار ثابت می شود، هنگامی که نور محیط زیاد است، برای صرفه جویی در انرژی کم می شود.

چت کن

جزئیات محصول

USB باتری قابل شارژ Smart Tail Light | تکنولوژی تشخیص هوشمند | نور روز قابل مشاهده است

MJ-819 یک شاهکار است که سطح جدید ایمنی، زیبایی و تکنولوژی را فراهم می کند. در آن حالت هوشمند منحصر به فرد، چراغ عقب هوشمند هنگامی که ترمز اعمال می شود و روشنایی را افزایش می دهد و ثابت می کند به سیگنال به سواران یا وسایل نقلیه پشت سر شما که شما را کند می کند تشخیص می دهد.

چراغ عقب هوشمند همچنین سایر منابع نور را تشخیص می دهد و به صورت خودکار به صورت خودکار روشن و خاموش می شود. همچنین نور عقب هوشمند ما نیز از تمام زوایای دید قابل مشاهده است و مناسب برای دوچرخه سواران است که نیاز به امنیت و حفاظت از حالت هوشمند پیشرو صنعت ما دارند.


بررسی رسانه های محبوب:

ممکن است مجبور باشم برخی از کلمات را از آخرین بررسی من سرقت کنم زیرا آنها در اینجا نیز بسیار درست هستند. یک جستجو ساده ساده برای "نور دوچرخه" به مقدار زیادی از گزینه های گیج کننده انجام خواهد شد. برای جدا کردن خود از یکدیگر، اکثر تولیدکنندگان بازی لومن را به سمت بالاتر و بالاتر افزایش میدهند ... و هیچ شکایتی در اینجا وجود ندارد. با این حال، چراغ روشن برای بررسی، اما MJ-819 تاخیر یکی از اندکی در بازار است که دارای ویژگی هوشمند برای کنترل خروجی نور بر اساس شرایط سواری و محیط نور آن است.


قبل از غواصی به این ویژگی های متمایز، من به اصول اولیه می روم. این نور دارای زمان حداکثر 12 ساعت است، USB قابل شارژ است و ورزش 15 تعداد زیادی از LED های SMD گرا به دست آوردن بیش از 180 درجه از دید. یک امتیاز ضد آب IPX4 نیز ادعا شده است.

یک طرح جالب برای کوه در نظر گرفته شد. مانند برخی از Magicshines چراغ های بزرگتر، 3 اندازه از تسمه می تواند نصب سریع سریع به seatpost خود را امن. جایی که برخی از مونتاژ ها کمی ناپایدار و لرزان هستند، این کوه همانقدر قوی است که آنها می آیند. پس از این بخش، نور به یک بازوی آزاد باز می شود که می تواند یک عمل دستکاری باشد. این بازوی دارای چند انگشتی است که نور را نسبت به seatpost خود بچرخاند. به طور کلی، کوه محکم تر از آن است که باید باشد، اما من هر روز آن را بر روی بند حلق آویز قرار می دهم.


در مورد این سوال سوز، چه در مورد آن ویژگی های هوشمند؟ خوب، در واقع دو توابع هوشمند وجود دارد. اول، این محصول مقدار نور در محدوده آن را تشخیص می دهد تا عملکرد اتوماتیک روشن / خاموش شود. این کار مطمئنا کار می کند، در طول آزمایش روزانه در حالت هوشمند، نور من خود را در حالی که خارج از منزل بود خاموش می کرد، اما بعد از آن که دوچرخه من را به تنه اتومبیل من پرت کرد، برگشتم. البته این هدف برای این ویژگی نیست، اما اولین برخورد من با آن بود. ویژگی دوم و مبهمتر کنترل کننده حسگر حرکت است. در حالت ترمز (یا به هر دلیلی) سرعت نور هر دو افزایش می یابد و به جای فلاش ثابت می شود. در طول آزمایش، مشخص شد که شدت افزایش یافته است، اما نور به طور پیوسته تحت ترمز ثابت شد. در واقع، این سنسور باید با توجه به برنامه ریزی شود، زیرا حساسیت درست به نظر می رسد. شما می توانید از ساحل بدون نور کوهنوردی به جامد استفاده کنید، اما به محض این که سرعت تسلیم شما بیشتر شد، نور آن را "شگفت انگیز" می کند. خوشبختانه نور نیز با تنظیمات اضافی برای اجرای نور در حالت دستی طراحی شده است تا سواران بتوانند نور روز را از بین ببرند -off function و همچنین عملکرد خودکار ثابت زمانی که مناسب نیست.


درست مثل بررسی قبلی، شکلات های بسیار زیادی در این فروشگاه آب نبات وجود دارد که کورکورانه بهترین را انتخاب می کنند. بعدا به من زنگ بزن این ماکارون کمی چیزهایی را که دیگران انجام می دهند ندارند و نارگیل نیستند، بلکه البته کنترل اتوماتیک حسگر نور و حرکت است. با ارائه هر دو حالت دستی و هوشمند، کاربران با استفاده از این ویژگی ها، لوکس را انتخاب می کنند. دانستن اینکه چه تنظیماتی در آن قرار دارید چالش برانگیز است و بزرگترین شکایت من خواهد بود. دیگر ویژگی های طراحی مانند بزرگ و دیدنی سخاوتمندانه هستند. این ممکن است نور کامل نیست، اما MJ-819 تمام اهداف خود را به عنوان یک چراغ خیره کننده با ویژگی های غیر معمولی است که آن را از جمعیت جدا می کند.


محتویات جعبه

نور عقب USB

کابل یو اس بی

گروه های نایلون

کلید آلن

راهنمای کاربر انگلیسی

کارت گارانتی

am2 (001) .jpg

am3 (001) .jpg

am4 (001) .jpg

am5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg

Hot Tags: MJ-819 چراغ دوچرخه عقب قرمز برای ایمنی دوچرخه سواری، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو