MS-622 دوچرخه سواری فوق العاده، چراغ دوچرخه LED و نور عقب

MS-622 دوچرخه سواری فوق العاده، چراغ دوچرخه LED و نور عقب

نوردهی ایده آل برای هشدار، چراغهای سفید و قرمز در مجموعه MS-622 می تواند به حالت بارگزاری / فلش تنظیم شده و به فریم های عقب دوچرخه برای حداکثر اثر هشدار متصل شود. هیچ دلیلی وجود ندارد که با این نور دیده شود.

چت کن

جزئیات محصول

چراغهای ایمنی USB و LED سفید و قرمز ممکن است به راحتی بر روی 360 درجه چرخانده شوند، چراغ های LED دارای نور خروجی بالا و باتری لیتیوم یون با ظرفیت بالا نیستند، اما برای نیازهای دوچرخه سواری جاده ای شما به اندازه کافی روشن هستند. هر دو می توانند روی صندلی پست دوچرخه نصب شوند و به لرزش بچسبند و اطمینان حاصل کنید که شما بسیار قابل رویت هستند حتی در صورت موجود بودن شهر یا چراغ خیابان.

دارای محوطه مقاوم در برابر آب با دوام با پوشش پورت USB لاستیک، تسمه های سیلیکون و تسمه نیز از بالاترین کیفیت برخوردار هستند و برای سال ها در انواع آب و هوایی طراحی می شوند.

هر نور تنها 24 گرم وزن دارد، تقریبا وزنش را روی دوچرخه خود اضافه نمی کند. در 5 ساعت زمان اجرا با یک بار شارژ، این چراغ ها نیازهای اکثریت جمعی از دوچرخهسواران ما را در قیمت های بودجه برآورده می کند.


LED سفید 30 لومن است و چراغ قرمز 10 لومن است، هر دو چراغ را می توان در هر نقطه دوچرخه خود را به منظور اضافه شدن دید در راه بالا با سرعت متصل است. باتری 250mAh است و قابل شارژ USB است.


محتویات جعبه

چراغ جلو

چراغ عقب

حلقه های لاستیکی "o"

کابل یو اس بی

کارت گارانتی

راهنمای کاربر انگلیسی


am2 (001) .jpg

am3 (001) .jpg

am5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg

Hot Tags: MS-622 دوچرخه سواری اضافی، چراغ دوچرخه LED و نور عقب، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو