نور جاده دوچرخه سواری روشن جاده

نور جاده دوچرخه سواری روشن جاده

Seegee 60 در بالای خروجی 34 میلیمتر و 60 لومن حداکثر، یک چراغ عقب دوچرخه سواری درخشان است. تنظیمات روشنایی آن از 30lm، 17lm و 9lm توسط LED های قرمز COB آن تولید می شود. حداکثر خروجی 60 لومن تنها با سنسور شتاب تازه اضافه شده است. وقتی سوار می شود، ترمز و ...

چت کن

جزئیات محصول

Seegee 60 در بالای خروجی 34 میلیمتر و 60 لومن حداکثر، یک چراغ عقب دوچرخه سواری درخشان است.

3.jpg

تنظیمات روشنایی آن از 30lm، 17lm و 9lm توسط LED های قرمز COB آن تولید می شود. حداکثر خروجی 60 لومن تنها با سنسور شتاب تازه اضافه شده است. هنگامی که سوار می شود، ترمز می شود و به سادگی سرعت می گیرد و یا کند می شود. سنسور آن را انتخاب می کند و فرکانس فلاش و همچنین خروجی را افزایش می دهد تا به رانندگان و دوچرخه سواران هشدار دهد. هیچ دلیلی وجود ندارد که با این نور دیده شود. حسگر هوشمند نیز پس از 60 ثانیه عدم فعالیت، هنگامی که هیچ لرزش شناسایی نمی شود، نور را به حالت خواب خاموش می کند.

2.jpg

تقریبا تمام سطح نور برای استفاده حداکثر استفاده شده است. در تقریبا دو متر مربع از منطقه قابل مشاهده است. نور منتشر شده از پشت در همه زوایای قابل مشاهده است. پوسته فلزی و ارتقاء سطح بالا به Seemee 60 امتیاز ضد آب از IPX6 می دهد، شما در هر نوع بارش باران پوشیده شده اید.

4.jpg

به راحتی قابل شارژ USB قابل استفاده با دکمه روشن قدرت روشن قرمز برای شارژ و سبز برای شارژ، Seemee 60 یک انتخاب بسیار راحت برای نور ایمنی برای دوچرخه سواران از همه نوع است.


Hot Tags: چراغ عقب دوچرخه سواری فوق العاده روشن، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو