USB جرثقیل جاده دوچرخه سواری

USB جرثقیل جاده دوچرخه سواری

برای دوچرخه سواران جاده، وزن همیشه یک ویژگی در میان اولین نگاه است. با استفاده از Seemee 20 USB قابل شارژ دوشاخه دوچرخه عقب، شما لازم نیست که در مورد آن از 17G، آن را نه تنها فوق العاده سبک وزن، اما سطح آن از کارایی و طراحی به احتمال زیاد در بسیار ...

چت کن

جزئیات محصول

برای دوچرخه سواران جاده، وزن همیشه یک ویژگی در میان اولین نگاه است. با استفاده از چراغ عقب دوچرخه سواری قابل شارژ Seemee 20 USB، شما مجبور نیستید که از آن در 17 گرم وزن داشته باشید، نه تنها فوق العاده سبک وزن است، بلکه سطح کارایی و طراحی آن در بسیاری از دوچرخه های دوچرخه در این نقطه قیمت وجود ندارد .

2.jpg

دکمه قدرت که از چهره نور بیرون می آید و باعث می شود که دستکش های زمستانه را آسان کند، این باعث می شود که نور 20 میلیمتر از منبع نور COB قرمز به وجود آید.

3.jpg

پایه پایه Seemee 20 نیز با شیب 17 درجه ای ساخته شده است، بنابراین در هنگام نصب صندلی که قبلا نصب شده است، نصب می شود. صورت نور تمام لومن های موجود را به صورت افقی به عقب می برد. زمان اجرا در حالت ثابت در حداکثر روشنایی یک و نیم ساعت است، دو برابر آن در هر یک از حالت های فلش.

4.jpg

Seemee 20 از طریق میکرو USB شارژ می شود، ایده آل برای هر دوچرخه سواری است که به دنبال یک گزینه اقتصادی از یک چراغ عقب دوچرخه فوق العاده سبک وزن است.


Hot Tags: چراغ عقب دوچرخه قابل شارژ USB، از ایالات متحده آمریکا، مغازه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو