بهترین چراغ قوه دوچرخه شهری

بهترین چراغ قوه دوچرخه شهری

احتمالا بهترین نور دوچرخه های شهری ما، Seemee 60 Magicshine 2018 جدید اضافه شده است، طراحی شده برای دید برای همه نوع دوچرخه سواران. منبع نور COB LED قرمز است، قادر به 60 لومن حداکثر خروجی، با پوسته مینیمالیست اما بسیار براق از آلیاژ با کیفیت بالا. 3 روشنایی ...

چت کن

جزئیات محصول

احتمالا بهترین نور دوچرخه های شهری ما، Seemee 60 Magicshine 2018 جدید اضافه شده است، طراحی شده برای دید برای همه نوع دوچرخه سواران.

2.jpg

منبع نور COB LED قرمز است، قادر به 60 لومن حداکثر خروجی، با پوسته مینیمالیست اما بسیار براق از آلیاژ با کیفیت بالا. 3 حالت روشنایی، بالا 30 لومن در اواسط 17 لومن و کم 9 لومن. ساخته شده در حسگر هوشمند یک تغییر در الگوی حرکت را تشخیص می دهد مانند اعمال ضعف، ترمز و سوئیچینگ خطوط همه باعث می شود که چراغ های LED برای روشن تر شدن نور از 60 لومن با فرکانس بسیار بالا فلش برای یک دوره کوتاه، ارائه عابران اطراف، دوچرخه سواران و رانندگان با هشدار بصری کافی.

4.jpg

با امتیاز IPX6 Seemee 60 به طور کامل ضد آب است. پیش فرض از جعبه لوازم جانبی شامل نصب قطعه برای هر دو صندلی پست های سنتی دور و آئرو شکل، و همچنین یک کلیپ برای اگر شما می خواهید از آن استفاده کنید در saddlebag، کوله پشتی، و یا یقه پیراهن.

3.jpg

وزن بیش از یک اونس و تقریبا اندازه یک دلار نقره. همه ی خدمات به عنوان یک مسکن کوچک به عنوان کوچکترین فشرده شده است.


Hot Tags: بهترین چراغ عقب دوچرخه شهری، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو