دوچرخه شهری فوق العاده روشن چراغ

دوچرخه شهری فوق العاده روشن چراغ

یکی از ما آخرین علاوه بر خط نور دم. Seemee 20 دوچرخه شهری فوق العاده روشن چراغ به فوق العاده سبک و راحت به استفاده از طراحی شده است. چراغ قرمز بلال 20 لومن حداکثر خروجی را ایجاد می کند. این مقدار زیادی در خیابان های شهر در دم با 180 درجه از دید در نور قابل مشاهده است...

چت کن

جزئیات محصول

یکی از ما آخرین علاوه بر خط نور دم. Seemee 20 دوچرخه شهری فوق العاده روشن چراغ به فوق العاده سبک و راحت به استفاده از طراحی شده است.

3.jpg

چراغ قرمز بلال 20 لومن حداکثر خروجی را ایجاد می کند. این مقدار زیادی در خیابان های شهر در دم با 180 درجه از دید در نور قابل مشاهده است. پایه نصب برای Seemee 20 در زاویه نقطه ساخته شده است بنابراین هنگامی که سوار بر صندلی پست، نور دم راست عقب به صورت افقی نقاط, نمی اتلاف لومن تنها نور به زمین.

2.jpg

Seemee 20 وزن صرف 17g، ضد آب و قابل شارژ USB. آن ساخته شده در پلیمر لیتیوم باتری قادر به حفظ حالت ثابت زیر حداکثر خروجی حدود یک ساعت است. آخرین 2 حالت فلش دو بار به عنوان طولانی است. به کوچک و سبک وزن و اقتصادی طراحی شده، عقب Seemee 20 ایده آل برای دانش آموزان و نوجوانان و کودکان و نوجوانان است.

4.jpg

فرض ديگر Seemee 20 سیلیکونی ای حلقه برای نصب و میکرو USB کابل شارژ را شامل می شود.


Hot Tags: دوچرخه شهری فوق العاده روشن نور دم از ایالات متحده آمریکا, فروشگاه ارزان, تخفیف, بهترین و بادوام و با کیفیت, کم قیمت
محصولات مرتبط

پرس و جو