همه در یک کلاه ایمنی نور

همه در یک کلاه ایمنی نور

Allty 500 برای دوچرخهسواری شهری و جاده ای برای انجام بسیاری از نقش ها طراحی شده است. این دستگاه از سیستم جهانی نصب Garmin استفاده می کند و کلیپ ها را روی سوار کردن بند و بند نگه دارید و همچنین در هر ثانیه سوار کلاه خود شوید. با یک LED تنها 500 لومن از نور واقعی، Allty 500 بسیار مقرون به صرفه است

چت کن

جزئیات محصول

4.jpg

Allty 500 برای دوچرخهسواری شهری و جاده ای برای انجام بسیاری از نقش ها طراحی شده است. این دستگاه از سیستم جهانی نصب Garmin استفاده می کند و کلیپ ها را به سوار شدن و رانندگی نوار و همچنین کلاه در ثانیه سوار می کند.

2.jpg

با یک LED منفرد که 500 لومن نور واقعی دارد، Allty 500 بسیار ارزان و ارزان است. بدون یک باتری خارجی، نور بسیار کوچک است و تنها 74 گرم وزن دارد. چراغ جلو از یک چراغ LED XP-L برای خروجی استفاده می کند و محدوده شبکه گرمازایی بسیار بزرگ است و در بالای LED نشسته است.

3.jpg

پس از نصب کلاه کوه می تواند در جایی که هست باشد و نور را می توان در ثانیه کلیک کرده و خاموش شود. ما از توان خروجی خود در برابر مدیریت حرارتی دقیق کالیبره شده است و احتمالا Allty 500 به علت گرمای بیش از حد، به هیچ وجه درگیر نخواهد شد. مدار حفاظت چندگانه همچنین در واحد جلوگیری از بیش از حد، بیش از حد تخلیه، بیش از حد حرارت و اتصال کوتاه ساخته شده است. آسان برای حمل و شارژ در هر نقطه از طریق میکرو USB.


Hot Tags: همه در یک کلاه نصب شده نور، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو