چراغ کلاه خروجی بالا برای MTB

چراغ کلاه خروجی بالا برای MTB

این یک گزینه بالا پایان برای سوار MTB است که در بازار برای یک 1500 کلاه لامپ خروجی نور برای Enduro و یا هر نوع سواری خارج از جاده که در آن مسیرهای پیاده روی می تواند بسیار gnarly. 902B تنها 51.5 گرم وزن دارد اما تقریبا 1600 لومن واقعی نور را فراهم می کند. الگوی پرتو نیز نهفته است ...

چت کن

جزئیات محصول

2.jpg

این یک گزینه بالا پایان برای سوار MTB است که در بازار برای یک 1500 کلاه لامپ خروجی نور برای Enduro و یا هر نوع سواری خارج از جاده که در آن مسیرهای پیاده روی می تواند بسیار gnarly.

3.jpg

902B تنها 51.5 گرم وزن دارد اما تقریبا 1600 لومن واقعی نور را فراهم می کند. الگوی پرتو نه بیش از حد گسترده و یا باریک اما تمیز و نرم اطراف لبه است. باتری 4 گیگاهرتزی 5.2 اینچ باتری حداکثر 2.3 ساعت زمان اجرا را فراهم می کند. ترکیبی از اندازه کوچک، وزن کم و خروجی بالا باعث می شود 902B یک انتخاب عالی برای هر نوع فعالیت در فضای باز کم نور باشد. به غیر از دوچرخه سواری، کوهنوردی، غواصی غار و جمعیت اسکی، به این نکته ی خاصی احتیاج دارند.

4.jpg

کنترل از راه دور بلوتوث از راه دور یک لوازم جانبی اختیاری است، زیرا همه چیز را می توان از طریق دستگاه های تلفن همراه تنظیم کرد و به سر لامپ ذخیره کرد. تنظیمات نهایی را می توان با دکمه قدرت حتی بدون دستگاه تلفن همراه خود فعال کنید.


Hot Tags: نور کلاه با کیفیت بالا برای mtb، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو