چراغ های عقب من یک وب کم دارند

- May 09, 2017 -

اگرچه سواری دوچرخه تا حدودی امن تر از رانندگی است، اما در چند مورد هنوز هم خطرات زیادی وجود دارد و اگر سوار نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد بعدها، آنها نمی توانند مناظر اطراف خود را درک کنند.


همانطور که همه ما می دانیم، راننده ماشین در بخش دوربین از عملکرد رانندگی بسیار بهتر از بخش بدون دوربین است. این یک عادت بد است، اما ما همچنین می توانیم از آن استفاده کنیم. دو اندرو هگن و Kingsley Fiegert علاقه مندان به دوچرخه سواری استرالیا یک چراغ دم از دوچرخه را طراحی کردند که Fly6 نامیده می شود، مخصوصا با یک دوربین. این اولین لوازم جانبی دوچرخه در جهان است که دوربین را با چراغهای عقب ترکیب می کند که می تواند با عکاسی از همه چیزهایی که پشت سر سواری اتفاق می افتد ضبط شود. هدف آنها این است که با استفاده از یک وب کم، دوچرخه ها را مورد احترام قرار دهید.


توسعه دهندگان محصول دو بیتی Fly6 می گویند که طبیعت مرگ و میر ناشی از حادثه بازگشت چهار بار بیشتر از حادثه قبلی است، که برای روروک مخصوص بچه های مسابقه ای جدی تر است. FLY6 دوربین های HD با چراغ های دوچرخه را ترکیب خواهد کرد، نه تنها برای عقب دوچرخه یا ماشین برای چرخاندن و یا توقف دستورالعمل، کاربران همچنین می توانید اطلاعاتی را که در پشت همه چیز رخ داده است را دریافت کنید. اگر راننده می داند که رفتار او توسط دوربین ضبط خواهد شد، توجه بیشتری به عملکرد خودروش خواهد کرد، در نتیجه کاهش تصادف.


این Fly6 می تواند به طور مستقیم در زیر صندلی دوچرخه نصب شود، ضبط کاربر پس از زمان واقعی، تیراندازی 30 فریم در ثانیه از زمان 720p مشخص شده با کیفیت بالا ویدئو با لنز زاویه دید 130 درجه و ضبط 16 بیت 32 کیلو وضوح صوتی مونو از طریق میکروفون داخلی. Fly6 همچنین با 8 گیگابایت کارت MicroSD مجهز شده و می تواند به 32 گیگابایت افزایش یابد. با ذخیره کارت، کاربر می تواند از آنها برای ایجاد آخرین رکورد معتبر قبل از اینکه فایل ویدئوی AVI را ضبط کند، استفاده می کند.

  • MJ-908 چراغ دوچرخه سواری چراغ قوه قوی با کیفیت بالا، روشن ترین چراغ دوچرخه
  • عقاب M2 MTB نور سواری چراغ جلو، سیستم روشنایی با چراغ جلو 2400 لومن
  • چراغ دوچرخه LED قابل شارژر Eagle 600 USB، چراغ های چرخه زیر 100
  • MJ-902 سوپر روشن قابل شارژ Cree LED کوه دوچرخه نور Kits
  • کلاه ایمنی MJ-898 با چراغ های عقب LED برای دوچرخه های جاده ساخته شده است
  • چراغ ایمنی MJ-892 برای نورپردازی در شب، 200 لومن چراغ LED با چراغ کری

محصولات مرتبط