خرید چراغهای جلو

- May 09, 2017 -

چراغهای جلو اغلب در دستگیره نصب می شوند، مصرف کنندگان در خرید، باید با ماشین با دسته نگاه کنند، نصب راحت است، و سطح زاویه قابل تنظیم است. اگر دست دستگیره فضای نداشته باشد، می توان از قفسه لامپ انتقال نصب شده در ورق تقویت کننده چنگال جلو استفاده کرد. چراغهای جلو معمولا از باطری های 5 و 7 یا باتری لیتیوم استفاده می کنند، باتری های 5 و 7 بیشتر شایع هستند، اما یک بار برای استفاده از 4-3، بنابراین حجم بزرگتر خواهد بود. لامپ که از باتری های لیتیوم استفاده می کند کوچک است، اما قیمت بالاتر است و معمول نیست. استفاده از باتری های 5 یا 7 برای توجه به کیفیت باتری، اگر لازم نیست که باتری ها را به مدت طولانی بردارید، مایع باتری از لامپ آسیب نزند.


در جنبه های عملکردی، بهتر است حالت کامل نور، نیمه روشن و فلاش را داشته باشید تا از ترافیک جاده ای واقعی پیروی کنید، مثلا در خیابان های روشن به دوچرخه سواری، حالت چشمک زدن به جای چراغ های روشن، چشم گیر است . اکثر محصولات لامپ می توانند از باران جلوگیری کنند، در صورتی که مصرف آب تاسف بار باشد، ابتدا باید خاموش شود، بعد از باز شدن، سفت شود.


آیا چراغ ماشین را روشن کرده اید؟ چراغ در آینده استاندارد دوچرخه خواهد بود، بدون توجه به دوچرخه کوهستان، ماشین راه، ماشین رفت و آمد و یا ماشین سبد، تا زمانی که دوچرخه سواری شبانه، باید جلو، چراغ عقب، اجازه دهید دیگران به وضوح می تواند وجود داشته باشد وجود دارد از دوچرخه برای اطمینان از ایمنی رانندگی! در نهایت می خواهم تجدید نظر به دوست اتومبیل، فراموش نکنید که باتری های قابل شارژ را تا آنجا که ممکن است، و بازیابی باتری خوب آه!


یک لامپ اصلی دوچرخه، یا از چیپ لبه منبع نور LED استفاده کنید، حداکثر تعداد لومن، مدار رانندگی، عمر باتری، طراحی حرارتی و ضد آب بودن این جنبه ها را در نظر بگیرید.

  • MJ-906 بالا چراغ دوچرخه چراغ مجموعه ای، چراغ دوچرخه و Tailight برای سوار شدن در شب
  • MJ-908 چراغ دوچرخه سواری چراغ قوه قوی با کیفیت بالا، روشن ترین چراغ دوچرخه
  • MS-622 دوچرخه بودجه قابل شارژ تنظیم چراغهای جلو و عقب دسته کوچک موسیقی جاز
  • MJ-908 روشن ترین، قدرتمند ترین چراغ قابل تنظیم چراغ دوچرخه سواری چراغ با نشانگر
  • MJ-6102 کری دوچرخه نور بسته باتری برای چراغ های LED صفحه Magicshine بالا
  • کوه Helmet MJ-6058 دوچرخه سواری، سازگار با دوربین های Gopro و Helmet سواری Vented

محصولات مرتبط