چراغ ایمنی دوچرخه LED LED Budget LED

چراغ ایمنی دوچرخه LED LED Budget LED

برای بسیاری از دوچرخهسواران گاه به گاه، انگیزه کمی برای خرید صدها دلار از چراغ دوچرخه نام تجاری وجود دارد زمانی که در واحد های کاغذی موجود در آمازون برای قیمت 1/10 وجود دارد. نام چراغ های نام تجاری معمولا توسط گروهی از کارشناسان با سال ها تولید می شود ...

چت کن

جزئیات محصول

برای بسیاری از دوچرخهسواران گاه به گاه، انگیزه کمی برای خرید صدها دلار از چراغ دوچرخه نام تجاری وجود دارد زمانی که در واحد های کاغذی موجود در آمازون برای قیمت 1/10 وجود دارد. نام چراغ های نام تجاری معمولا توسط گروهی از کارشناسان با تجربه سالیانه و پیشرفته ترین صنایع صنعت ساخته شده است که برای تکمیل بسیاری از جزئیات اغلب نادیده گرفته شده که باعث ایجاد تفاوت می شوند.

2.jpg

در فرآیند طراحی و ساخت محصولات ما، نقاط قوت ضعف هر نسل و خط تولید، به بررسی و بهینه سازی در آخرین نسخه های ما می پردازند. این سازگار با آخرین نسل ما از چراغ برای دوچرخه سواری گاه به گاه است. Allty 300 بودجه LED چراغ ایمنی دوچرخه. نه تنها شما محصول با کیفیت بالا را از یک نام تجاری مانند Magicshine می گیرید، بلکه سرقت یک معامله باعث خواهد شد مجددا خرید محصولات ناخواسته را از کارخانه های یک کارخانه از طرف جاده ها بردارید.

3.jpg

Allty 300 از هر جنبه ای طراحی شده است که کاربر پسند باشد. ساخته شده در نور ایمنی اولین تلاش ما در ایجاد نور همه جانبه در اطراف است. مدار آن جدا از چراغ جلو است، شما فقط نیاز به آن را در زمانی که شما به آن نیاز دارید. خروجی نور جلو آن در 300 لومن واقعی با یک واحد XP-G2، یک سینک گرمازدایی منطقه بزرگ تضمین می کند و ایمنی و عملکرد بالا را برای همه کاربران در تمام تنظیمات فراهم می کند.

4.jpg

طرح خوب پرتو روشن، قطعا خود را جدا از همتایان ارزان قیمت خواهد بود. باتری ساخته شده است قادر به روشنایی کامل برای یک و نیم ساعت است. بنابراین همه در یک نور ایمنی برای تمام فعالیت های در فضای باز نامیده می شود.


Hot Tags: چراغ ایمنی دوچرخه بودجه، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو