چراغ ایمنی دوچرخه LED قابل تنظیم

چراغ ایمنی دوچرخه LED قابل تنظیم

MJ-902B یکی از جدیدترین خطوط ما از چراغ های دوچرخه بلوتوث است و فرزند میانی از 3 است و شامل نقاط قوت هر دو طرف می شود. از یک طرف فوق العاده کوچک و سبک وزن است و از طرف دیگر 2K لومن نور را در بر می گیرد. در حالی که به عنوان کامل در MTB دسته، Enduro طراحی نشده است ...

چت کن

جزئیات محصول

MJ-902B یکی از جدیدترین خطوط ما از چراغ های دوچرخه بلوتوث است و فرزند میانی از 3 است و شامل نقاط قوت هر دو طرف می شود. از یک طرف فوق العاده کوچک و سبک وزن است و از طرف دیگر 2K لومن نور را در بر می گیرد. در حالی که به عنوان کامل در MTB فرمان، Enduro نور، MJ-902B مطمئن است که اگر شما می خواهید این کار را انجام دهد.

2.jpg

1600 لومن خروجی واقعی توسط LED های 2xCREE XM-L2 تولید شده است، از نسخه قبلی سری 9 بهبود یافته است. مواد زیبا و ساخت و ساز اجازه می دهد که مسکن نور به هر نوع آب و هوایی جامد و با دوام باشد. ساخت آن برای استفاده رفت و آمد ایده آل است.

3.jpg

به خصوص برنامه بلوتوث توسعه یافته ارائه می دهد گزینه های بسیاری از ساخت 902B LED بسیار قابل تنظیم نور ایمنی دوچرخه LED. کارخانه از پیش تعیین شده حالت های فلش برای اهداف مختلف، هر کدام می تواند به دلخواه شما کنترل شود.

4.jpg

تنظیمات دقیق که ترجیح می دهید می توانید برای استفاده بعدی ذخیره کنید. این ممکن است کمی برای یک نور دوچرخه سواری پیچیده شود که تنها کار این است که نور را فراهم کند. اما هنگامی که آنها را فهمیده اید، به شما این امکان را می دهد که قبل از داشتن این نور، چگونه مدیریت کنید.

باتری پیش فرض به راحتی قابل شارژ در هر نقطه از طریق Micro-USB است و 2.3 ساعت زمان اجرا در حداکثر روشنایی ارائه می دهد. برای کوهنوردان و کوهنوردان، شما ممکن است نور را بر روی کلاه خود قرار دهید یا از نور آن به عنوان یک کلید اصلی استفاده کنید. الگوی خروجی و پرتو آن ناامید نخواهد شد.


Hot Tags: چراغ ایمنی دوچرخه قابل تنظیم، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو