نور ایمنی دوچرخه کوچک و سبک وزن

نور ایمنی دوچرخه کوچک و سبک وزن

از بسیاری از کاربردهای MJ-900B، یکی از آنها به عنوان نور ایمنی دوچرخه سوپر کوچک و سبک وزن است. در 42 گیگابایت وزن آن به سختی افزایش می یابد، بسته باتری خارجی 2 سلول به لوله پایین شما بستگی دارد تا تنها XM-L2 را با 2.2 ساعت در زمان اجرا ثابت نگه دارد.

چت کن

جزئیات محصول

از بسیاری از کاربردهای MJ-900B، یکی از آنها به عنوان نور ایمنی دوچرخه سوپر کوچک و سبک وزن است. در 42 گیگابایت وزن آن به سختی به دسته اضافه می شود، بسته خارجی باتری 2 سلول به لوله پایین شما بستگی دارد تا تنها XM-L2 را با 2.2 ساعت زمان اجرا در حداکثر روشنایی ارائه دهد.

3.jpg

فلش هشدار دهنده ی منحصر به فرد برای خط بلوتوث یک ابزار بسیار مفید است که خود را در میان ترافیک مشغول شهر مورد توجه قرار می دهد. سریع در لحظات پر زرق و برق در روشنایی کامل اطمینان حاصل شود که شما از چند مایل دور از رانندگان سریع حرکت می کنید. با این حال در ترافیک شهر ممکن است بخواهید آن را فقط به دوازده لومن تنظیم کنید.

4.jpg

با تشکر از برنامه بلوتوث قابل تنظیم قابل تنظیم، از حالت های روشنایی به روشنایی می توانید به راحتی از دستگاه های تلفن همراه خود تغییر دهید. این که آیا شما مایل به استفاده از MJ-900B به عنوان یک کلاه ایمنی و یا در صندلی خود و یا حتی در پست صندلی خود را به عنوان یک چراغ اخطار عقب. گزینه های سفارشی سازی وجود دارد تا امکان پذیر باشد.

2.jpg

اگر شما به نوعی انتخاب کنید، در 1000 خروجی لومن، 900B نیز می تواند در مسیرهای کوهی مورد استفاده قرار گیرد، شما ممکن است آن را برای مسیرهای کمتر فنی استفاده کنید. گزینه نور کلاه نیز وجود دارد با یک گزینه لوازم جانبی MJ-6058. بسته باتری نیز می تواند برای شارژ سایر دستگاه های سازگار USB در زمان نیاز مورد استفاده قرار گیرد.


Hot Tags: نور ایمنی دوچرخه کوچک و سبک، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو