بهترین چراغ عقب ایمنی دوچرخه سواری

بهترین چراغ عقب ایمنی دوچرخه سواری

Magicshine عمدتا هدف جمعیت دوچرخه کوهستان است، اخیرا ما به طور فعال در جاده ها و قلمرو دوچرخه سواری شهری گسترش یافته است، با اولین MJ-819 و MS-622 ما معرفی شده است. خوش آمدید برای این نور دم، بسیار گرم بود، ما از زمان مطالعه و بهبود در سری های قدیمی تر در حالی که ...

چت کن

جزئیات محصول

Magicshine عمدتا هدف جمعیت دوچرخه کوهستان است، اخیرا ما به طور فعال در جاده ها و قلمرو دوچرخه سواری شهری گسترش یافته است، با اولین MJ-819 و MS-622 ما معرفی شده است. خوش آمدید برای این چراغ عقب دمدمی مزاج بود، ما از زمان مطالعه و بهبود بر روی سری های قدیمی تر در حالی که هزینه های کم به عنوان امکان پذیر است. این سال ما سمیه 20 و 60 چراغ عقب دوچرخه سواری را پرتاب کردیم و پاسخ ها بیش از دلپذیر بود.

2.jpg

از نظر طبقه نور ایمنی عقب، Seemee 60 ظاهرا بیشترین پاسخ مثبت را دریافت کرده است. از اندازه، وزن و عملکرد، آن را ملاقات و بیش از انتظارات است. مواد با کیفیت بالا و ساخت و ساز آن را واقعا از همتایان کم هزینه خود ایستادگی می کنند. آلیاژ آلومینیوم بین لبه نور و پایه نصب پایه را پوشش می دهد، ساخت یکپارچه آن را به رتبه IPX 6 می دهد.

4.jpg

خطوط و ردیف های LED های COB جلوی چهره ی جلو تخت را پوشش می دهد، 30 لومن 17 لومن و 9 لومن را در 3 تنظیم روشنایی آن، ساخته شده در سنسورهای ارتعاش، تغییرات سرعت را تشخیص می دهد و روشنایی را به 60 لومن در یک فرآیند فوق العاده سریع چشمک می زند این ویژگی تعریف Seemee 60 است.

3.jpg

هنگامی که بیکار می شود، نور دم به حالت خواب می رود تا پس از 60 ثانیه قدرت را حفظ کند. دکمه برق سبز روشن می شود تا زمانی که شارژ USB کامل شده باشد و نشانگر قرمزی باشد که دستگاه هنوز شارژ شده است.


Hot Tags: بهترین چراغ ایمنی عقب دوچرخه، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو