نور ایمنی عقب دوچرخه کوچک و سبک وزن

نور ایمنی عقب دوچرخه کوچک و سبک وزن

ساخته شده برای دوچرخهسواران شهرستان که نیاز به راحتی و دید در یک قیمت است که بسیار آسان در کیف پول، می آید Seemee 20، نور ایمنی عقب دوچرخه کوچک و سبک وزن است. ابعاد 31x29.5x23mm است، در حدود یک چهارم و وزن تنها 17g، این احتمالا Magicshine است ...

چت کن

جزئیات محصول

ساخته شده برای دوچرخهسواران شهرستان که نیاز به راحتی و دید در یک قیمت است که بسیار آسان در کیف پول، می آید Seemee 20، نور ایمنی عقب دوچرخه کوچک و سبک وزن است.

2.jpg

ابعاد 31x29.5x23mm است، در حدود یک چهارم و وزن تنها 17g، این احتمالا کوچکترین نور دوچرخه Magicshine است.

3.jpg

20 لومن لومن حداکثر توانایی توسط یک هاله از LED های قرمز COB تولید می شود و دارای 180 درجه از دید در پشت سوار با درجه ای استوار به پایه نصب شده است. آسان برای نصب و استحکام با حلقه سیلیکون، مناسب برای استفاده برای هر شی شکل لوله. Seemee 20 با استفاده از باتری لیتیوم پلیمر با ظرفیت 240mAh در 3.7V، با استفاده از روشن ترین تنظیم ثابت برای مدت 1.4 ساعت، استفاده می کند. زمان اجرا تحت هر یک از تنظیمات فلش دو برابر شده است. نور با حداقل خروجی 4 لومن در فلاش می تواند تا 21.7 ساعت به طول انجامد.

4.jpg

امتیاز IPX به معنی نور دم به طور کامل ضد آب است. Seemee 20 به طور گسترده مورد آزمایش قرار گرفته و نوع محیط برای عملکرد و دوام است. به احتمال زیاد در این نقطه بهتر نمی شود.


Hot Tags: نور ایمنی عقب دوچرخه کوچک و سبک وزن، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو