نور ایمنی کلاه ایمنی

نور ایمنی کلاه ایمنی

آخرین نسل ما از چراغ های گاه به گاه با در نظر گرفتن همه کاره طراحی شده اند، مانند Allty 500 نور ایمنی کلاه ایمنی فوق العاده برای دوچرخه سواری شهری و جاده ای. Allty 500 دارای 500 لومن واقعی نور است که توسط یک لامپ LED XP-L و باتری لیتیوم 1800mAh ساخته شده است. ما ساخته ایم ...

چت کن

جزئیات محصول

آخرین نسل ما از چراغ های گاه به گاه با در نظر گرفتن همه کاره طراحی شده اند، مانند Allty 500 نور ایمنی کلاه ایمنی فوق العاده برای دوچرخه سواری شهری و جاده ای.

2.jpg

Allty 500 دارای 500 لومن واقعی نور است که توسط یک لامپ LED XP-L و باتری لیتیوم 1800mAh ساخته شده است. ما این نور را با افزودن یک چراغ عقب قرمز عقب ساخته ایم. آیا شما در مسیرهای کوهستانی، بزرگراه های بین ایالتی یا خیابان های شلوغ شهری سوار می شوید. این چراغ های ایمنی شما را از یک فاصله امن قابل مشاهده می کند و اطمینان حاصل کنید که شما قربانی بیش از حد و یا کمبود دید نیستید.

3.jpg

پوسته نور با مواد با کیفیت بالا ساخته شده برای سازگاری تمام آب و هوا است. شاخص باتری به Magicshine آرم پشت، چراغ سبز برای 100٪ تا 50٪، آبی 49٪ تا 10٪ و قرمز کمتر از 9٪ باتری باقی مانده است، به راحتی از محیط اطراف و بسیار شهودی نگاه می شود.

4.jpg

نور جلوی چند حالت روشنایی و حالت فلش ارائه می دهد در حالی که نور دم یک حالت ثابت و 2 حالت فلاش را ارائه می دهد. چراغ جلو و عقب به طور مستقل توسط یک فشار برای نور جلو و دوبار فشار برای نور عقب کنترل می شود.


Hot Tags: نور ایمنی کلاه ایمنی، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو