نور ایمنی کلاه ایمنی برنامه ریزی شده

نور ایمنی کلاه ایمنی برنامه ریزی شده

MJ-900B می تواند به عنوان یک نور ایمنی کلاه ایمنی قابل برنامه ریزی با یک باتری خارجی استفاده شود. از 10 لومن تا 1000 لومن، سوارکار می تواند به سرعت و به راحتی برنامه هایی را که می خواهند در هر موقعیتی قرار بگیرند، برنامه ریزی می کنند. با کمک یک کلاه ایمنی که باید بر روی آن قرار بگیرد ...

چت کن

جزئیات محصول

MJ-900B می تواند به عنوان یک نور ایمنی کلاه ایمنی قابل برنامه ریزی با یک باتری خارجی استفاده شود. از 10 لومن تا 1000 لومن، سوارکار می تواند به سرعت و به راحتی برنامه هایی را که می خواهند در هر موقعیتی قرار بگیرند، برنامه ریزی کنند.

2.jpg

با کمک یک کلاه کوه که باید برای اولین بار به کلاه ایمنی وصل شود. MJ-900 بر روی کوه قرار می گیرد به طوری که یک صندلی از طریق حلقه سیلیکونی موجود باشد. باطری دارای بند های نایلونی خود است که سازگار با هر نوع کلاه ایمنی است. در مجموع تنها 170 گرم برای کل مجموعه، شما برتری عملکرد گسترده ای را در بیشتر از همه در یک چراغ کلاه ایمنی در بازار پیدا کنید. وزن اضافی قطعا ارزشش را دارد.

3.jpg

حالت نوردهی پیش فرض شامل ثابت، SOS، فلش و هشدار (چشمک زن دو برابر سریع). برای میانگین دوچرخهسواران شهری، باید میزان روشنایی را پایین بیاوریم یا از یکی از حالتهای فلش / هشدار استفاده کنیم. اگر خودتان را در مسیرهای طولانی بدون نور خیابان پیدا کنید، ممکن است روشنایی را تا 100٪ روشن کنید و MJ-900B را بدون نیاز به یک چراغ بالای نوار خروجی پیدا کنید.

4.jpg

سر نور قادر خواهد بود همه تنظیمات خود را بدون نیاز به برنامه مجدد ذخیره کند. تغییر حالت را می توان به سادگی از یک فشار دکمه قدرت انجام داد، شما واقعا نیازی به تلفن خود را در این نزدیکی برای انجام این کار. الگوی پرتو در لبه ها سخت نیست و کانون در وسط نسبتا خفیف است.


Hot Tags: نور ایمنی کلاه ایمنی قابل برنامه ریزی، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو