نور ایمنی کلاه ایمنی

نور ایمنی کلاه ایمنی

Allty 300 یک نور ایمنی کلاه ایمنی ضد آب طراحی شده برای فوق العاده سبک وزن، راحت و بودجه دوستانه است. در ابعاد 80x40x32 میلیمتر در ابعاد و وزن آن تنها 62 گرم، این نور به سختی به وزن کلاه ایمنی افزوده میشود و حتی میتواند به عنوان چراغ قوه خانه استفاده شود. با کیفیت عالی ساخته شده ...

چت کن

جزئیات محصول

2.jpg

Allty 300 یک نور ایمنی کلاه ایمنی ضد آب طراحی شده برای فوق العاده سبک وزن، راحت و بودجه دوستانه است. در ابعاد 80x40x32 میلیمتر در ابعاد و وزن آن تنها 62 گرم، این نور به سختی به وزن کلاه ایمنی افزوده میشود و حتی میتواند به عنوان چراغ قوه خانه استفاده شود.

3.jpg

به طور کامل از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است تا LED XP-G2 که 300 لومن واقعی خروجی تولید می کند، Allty 300 دارای رتبه IPX 5 باشد که این بدان معنی است که تحت هر نوع هوا یا در هر بار برفی بدون هیچ گونه حفاظت نوع. ساخته شده در LED قرمز برای دید از پشت می افزاید: به عملکرد نور ایمنی هنگامی که به کلاه ایمنی.

4.jpg

قطعات نصب شده سازنده برای Allty 300 عبارتند از: سوپاپ نوار دسته دسته که به طور پیش فرض و کلاه ایمنی می باشد. هر مورد به طور جداگانه به فروش می رسد و مناسب برای انواع سخت افزار نصب Garmin سبک است.

ساخته شده در باتری برای کلاه ایمنی 300 کلاه ایمنی Allty ظرفیت 1200mAh است، قادر به حفظ عملکرد کامل کامل روشنایی برای 1.5 ساعت است. 3.2 ساعت در روشنایی متوسط ​​و 11 ساعت در کم. در حالت فلش برای دید، نور بیش از 6 و نیم ساعت طول می کشد. شارژ هر نقطه از طریق میکرو USB، تنها 1.5 ساعت از خالی به کامل مورد نیاز است.


Hot Tags: ضد ایمنی کلاه ایمنی نور، از ایالات متحده آمریکا، فروشگاه، ارزان، تخفیف، بهترین، با دوام، کیفیت، قیمت پایین
محصولات مرتبط

پرس و جو